Masina presetat scule D250/H300
Cod produs: P368M.3
Marca: MConti
Garantie: 12
Comanda instant - Masina presetat scule D250/H300
Email Telefon
Structura de oțel echilibrată termic
Diametru Măsurabil: 250 mm
Înălțime Măsurabilă: 300 mm
MADE IN ITALY
  • Suporturi laterale de sprijin cu capacitate mare de încărcare;
  • Greutăți, suporți de capacitate ridicată pentru sarcina de lucru;
  • Oțel călit, manșon de înaltă precizie cu planuri de referință;
  • Blocare mecanică a axelor;
  • Reglare fină micrometrică;
  • Ghidajele liniare cu rulmenți de recirculare preîncărcate glisează pe axa X;
  • Rigiditate ridicată, rezistență la abraziune, coloană dublă în aluminiu extrudat;
  • Șine dublu liniare de înaltă precizie;
  • Măsurarea prin benzi magnetice de înalta precizie;
  • Rezoluția: 0,01;
  • Precizia: 0,03 mm;
  • Repetabilitate: 0,01 mm;